تبلیغات

موبوکلیک با دریافت سفارش تبلیغ از شما و انتشار آن در هزاران کانال تلگرام می تواند تبلیغ شما را در معرض دید میلیون ها کاربر فعال تلگرام قرار دهد. هزینه این تبلیغات فقط در ازای کلیک های انجام شده دریافت می شود و موبوکلیک تضمین می کند کاربرانی که وارد تبلیغ شما می شوند واقعی ، ایرانی و بدون هیچ گونه تقلبی خواهند بود.

وب سایت یا کانال خود را به همه معرفی کنید

بر خلاف تبلیغات سنتی در بیلبوردها و رسانه‌های صوتی و تصویری، در اینجا لازم نیست از کاربران انتظار داشته باشید که پس از دیدن تبلیغ شما، نشانی وبسایت یا شماره‌‌ی تلفن شما را به خاطر بسپارند. بلکه می‌توانید تبلیغ خود را به گونه‌ای طراحی کنید که کاربران پس از کلیک بر روی تبلیغ شما به وبسایتتان یا به کانال تلگرامتان هدایت شوند یا با شماره‌ی تلفنی که مد نظر شماست، تماس بگیرند. همچنین می‌توانید کاربر را به طور مستقیم به صفحه‌ی اینستاگرام خود، صفحه‌ی برنامه‌ی خود در کافه‌بازار یا اپ‌استور، آگهی خود در دیوار، آلبوم موسیقی خود در بیپ‌تونز و مانند آن هدایت کنید

نگران کلیک‌های تکراری نباشید

موبوکلیک با استفاده از روش‌های مختلفی که گهگاه با محاسبات آماری پیچیده‌ای همراه است، کلیک‌های تکراری را تشخیص می‌دهد و از شمردن آنها خودداری می‌کند. بنابراین در صورتی که یک نفر در یک بازه‌ی زمانی 24 ساعته بیش از یک بار بر روی تبلیغ‌های شما کلیک کنند، با این که هر بار به مقصدی که شما تعیین کرده‌اید، هدایت می‌شود، ولی تنها هزینه‌ی یک کلیک برای شما منظور می‌شود.

آمار تبلیغات خود را لحظه به لحظه دنبال کنید

به محض شروع تبلیغات در موبوکلیک، می‌توانید با استفاده از پنل کاربری خود در هر لحظه از شبانه‌روز، آخرین آمار مربوط به تبلیغات خود شامل تعداد دفعات نمایش، تعداد کلیک‌های کاربران، سرعت نمایش تبلیغ و مانند آن را مشاهده کنید.

شروع قیمت از

همین امروز کمپین تبلیغاتی خود را شروع کنید.