قوانین سامانه تبلیغات کلیکی موبوکلیک

موبوکلیک یک سامانه تبلیغات کلیکی است که هدف آن ایجاد بستری مناسب و کارآمد برای سرویس دهی به تبلیغ کنندگان و ناشران تبلیغات می باشد.

ماده 1: تعاریف

1. موبوکلیک: نام تجاری یک شبکه اطلاع رسانی و تبلیغات خصوصی است .
2. کاربر: به فرد حقیقی گفته می شود که از جانب خود و یا فرد حقوقی دیگری مسئولیت و مالکیت سایت، کانال، شبکه اجتماعی، فروشگاه و ... را داراست و برای ارائه تبلیغات کلیکی و یا دریافت تبلیغات کلیکی در سایت موبوکلیک ثبت نام می کند.
3. ناشر تبلیغ (نمایش دهندگان):هر شخصی که برای کسب درآمد آنلاین از طریق کانال خود، برای عضویت در موبوکلیک اقدام کند ناشر یا نمایش دهنده خوانده می شود.
4. آگهی‌دهنده: هر فرد حقیقی یا حقوقی است که به منظور نمایش‌ آگهی خود در کانال های تلگرامی نمایش دهنده عضو موبوکلیک، کمپین تبلیغاتی ایجاد می کند.
5. کمپین تبلیغاتی: به مجموعه ای از بنرها گفته میشود که دارای بودجه ای مشخص بوده و کاربر پس از کلیک بر روی بنرها، وارد کانال یا سایت شما می شود.
6. حساب کاربری: شناسه یکتاست و مختص به فردی است که موبوکلیک ناشران را با آن می شناسد و ناشران از طریق آن اجازه دسترسی به پنل مدیریتی خود را دارند.
7. تبلیغات کلیکی: به مجموعه ای از تبلیغات آنلاین گفته می شود که در ازای هر بار کلیک اشخاص واقعی، مبلغی را در حساب ناشر منظور می کند.
8. بنر: یک عکس ثابت یا متحرک است که محتوای مبتنی بر تبلیغ آگهی دهنده را نمایش می دهد.
9. کلیک معتبر: هر کلیک روی بنر که کاربر یا بازدید کننده را از طریق ناشر به آدرس موردنظر تبلیغ کننده منتقل کند.
10. کلیک نامعتبر: هر کلیک روی بنر که نتیجه ای در بر نداشته باشد و یا از طریق کاربران غیرواقعی کلیک شوند.

ماده 2: قوانین و مقررات

موارد ذیل برای ناشران و تبلیغ دهندگان در موبوکلیک لازم الاجرا می باشد و تمامی کاربرانی که از طریق این سرویس اقدام به کسب درآمد می کنند ملزم به رعایت این قوانین هستند. در صورت عدم رعایت هر یک از این موارد بدون اطلاع قبلی حساب کاربری ناشر مسدود و از تسویه حساب با آن کاربر جلوگیری به عمل خواهد آمد.

1. ناشران در طول مدت قرار داد با موبوکلیک، اجازه ی تخطی از قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران را ندارند.
2. کانال مورد تعهد حق توهین به اشخاص حقیقی یا حقوقی را ندارد و نباید نسبت به نشر اکاذیب یا افترا فعالیت کند.
3. کانال نمایش دهنده می‌بایست دارای محتوای کافی و مناسب برای مخاطبین باشد و در صورتی که محتوای کانال از نظر کارشناس تبلیغات مناسب نباشد وب سایت تایید نخواهد شد.
4. ناشران موظف هستند مطالب کانال خود را بر اساس قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران تدوین و منتشر کنند و نباید در جهت زیر سوآل بردن رجال درجه یک نظام متنی را منتشر کنند.
5. استفاده از هر روش یا ترفندی برای افزایش تعداد نمایش و یا کلیک‌های تبلیغات ممنوع می باشد و تخلف محسوب می شود.
6. کانال مورد استفاده جهت کسب درآمد در سامانه موبوکلیک باید فعال بوده و در صورت عدم فعال بودن کانال مرتبط، تخلف محسوب شده و امکان تأیید درخواست های واریز وجود نخواهد داشت.
7. پذیرش کلیه تبلیغات بر اساس قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و موبوکلیک هیچ گونه مسئولیتی در قبال شعارها، مطالب و تصاویر مورد استفاده در تبلیغات نمایش داده شده ندارد و این مورد مستقیما برعهده تبلیغ کننده خواهد بود.
8. آگهی دهنده خود را موظف می دارد که محصول خدمات خود را به گونه ای تبلیغ کند که کاربر اطلاعات دریافتی از محتوای تبلیغاتی را به صورت روشن و واضح درک نماید.

رفع اختلافات

این توافقنامه تحت قوانین کشور ایران تحریر شده و هر گونه نزاع قانونی مرتبط با این توافقنامه می بایست توسط مراجع قضایی ذی صلاح این کشور حل شود.