داستان موبوکلیک

داستان موبوکلیک

مجموعه موبوکلیک از سال 1388 فعالیت خود را  آغاز نموده و  متشکل از افراد خلاق، ایده پرداز و تاثیرگذار است که "ارائه راهکارهای نوین در فناوری، جهت توسعه کسب و کارها" را محور اصلی فعالیت خود قرار داده است. ما برای پیدا کردن بهترین راه‌حل همیشه بروز هستیم و سعی می کنیم تا با ارائه پشتیبانی قوی و راهکارهای نو و خلاق برای افزایش فروش، دغدغه مشتریان مان را کاهش داده تا آنها بر کسب و کار خود تمرکز  و در نتیجه رشد بیشتری داشته باشند

آدرس

آمل، بلوار بسیج، لاله16، گلبرگ14

راه های ارتباطی

09112272175

info[at]moboclick.ir

موبوکلیک در شبکه های اجتماعی

جزئیات خبر

منابعی که کمک می کنند شما بهتر تولیدمحتوا کنید!

بلاگ

منابعی ارزشمند که می توانید تبدیل به فرصت کنید....

آیا اغواگری در فروش کارساز است؟ + معرفی کتاب<

پیشنهاد می کنیم حتماً این مطلب رو بخونیداین روزها دوران بازاریابی کلاسیک به اتمام رسیده و اکنون زمان بازاریابی مدرن می باشد. یکی از بازاریابی های مدرن بازاریابی محتوا هست که امروزه بشدت تاثیرگذار است و یکی از ابزارهای جلب توجه مخاطبان می باشد. بنابراین در این مقاله سعی کردیم منابعی را به شما معرفی کنیم تا به شما در تولید محتوا ارزشمند و یکپارچه کمک کند.


کتاب «اگلیوی درباره تبلیغات در عصر دیجیتال»

یک محتوای خوب هم باید قلب ما را تسخیر کند و هم مغز ما را. فراموش نکنید که فقط 5 ثانیه مهلت دارید تا توجه مخاطبان خود را جلب کنید بنابراین تبلیغات و کپی رایتینگ مهترین ابزار برای طراحی عنوان های جذاب برای محتواهای شما می باشد. 

 


کتاب «این است بازاریابی»

تولید محتوا، یک واقعیت و اصل مهم در بازاریابی است بنابراین تمام استراتژی های ما در بازاریابی باید بر این اصل مهم استوار باشد چرا که امروزه شاهد هستیم محتوا بجای افراد در سازمان ها عمل بازاریابی را انجام می دهد.

 

img

نظر

  • هیچ نظری برای نمایش وجود ندارد

دیدگاه خود را بنویسید