داستان موبوکلیک

داستان موبوکلیک

مجموعه موبوکلیک از سال 1388 فعالیت خود را  آغاز نموده و  متشکل از افراد خلاق، ایده پرداز و تاثیرگذار است که "ارائه راهکارهای نوین در فناوری، جهت توسعه کسب و کارها" را محور اصلی فعالیت خود قرار داده است. ما برای پیدا کردن بهترین راه‌حل همیشه بروز هستیم و سعی می کنیم تا با ارائه پشتیبانی قوی و راهکارهای نو و خلاق برای افزایش فروش، دغدغه مشتریان مان را کاهش داده تا آنها بر کسب و کار خود تمرکز  و در نتیجه رشد بیشتری داشته باشند

آدرس

آمل، بلوار بسیج، لاله16، گلبرگ14

راه های ارتباطی

09112272175

info[at]moboclick.ir

موبوکلیک در شبکه های اجتماعی

فروشگاه اینترنتی (دیدو مارکت)


 

خدمات طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
با توجه به فراهم شدن بستر خرید اینترنتی و افزایش تمایل مشتریان به این سبک از سفارش، دیگر وقت آن رسیده که روش‌های سنتی فروش را کنار بگذاریم و آنجایی باشیم که مشتریان ما هستند . حضور پر رنگ مشتریان در محیط مجازی به امری قابل توجه تبدیل شده است و بنابراین تمام چیزی که برای فروش اینترنتی محصولات‌مان نیاز داریم، طراحی یک فروشگاه اینترنتی کامل و حرفه‌ای است تا به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید.

طراحی یک فروشگاه آنلاین باید به گونه ای باشد که حس امنیت در خرید و اعتماد را به کاربر القا کرده و او را به مشتری دائمی تبدیل کند. موبوکلیک در حوزه تحول دیجیتال کسب و کارها با ارائه راهکارهای تجارت الکترونیک و همچنین جدیدترین متدهای طراحی وب سایت فروشگاهی، مهارت و تجربه لازم برای ساخت فروشگاه اینترنتی با کیفیت و درخور نام شما را دارد.
ما در موبوکلیک  بر روی هوشمندسازی کسب و کارها  و ورود کسب و کارهای سنتی به دنیای دیجیتال تمرکز کرده‌ایم و در تلاشیم تا با تغییراتی کوچک به واسطه فناوری اطلاعات، نتایجی بزرگ را رقم بزنیم.
ما می‌توانیم با توجه به بودجه و اهداف سازمان شما، نزدیک‌ترین مسیر را برای هوشمندسازی کسب و کار شما تدوین نماییم

توضیحات

هر امکانی که تصور می کنید باعث رشد کسب و کار شما خواهد بود:
مدیریت محصولات
مدیریت سفارش‌ها
سبد خرید پیشرفته
پلاگین‌های کاربردی
آمار بازدیدکنندگان
خبرنامه
سیستم تیکت
مدیریت فایل
مدیریت تراکنش‌های مالی
پرداخت آفلاین و آنلاین
کوپن‌های تخفیف
مدیریت کاربران و مشتریان
مدیریت محتوای پیشرفته
اتصال به سامانه پیامکی
مدیریت گالری
مدیریت اخبار و مقالات
کاملاً واکنش گرا
و...